Футбольна команда нового формату з’явилася у Гнилиці Першій

Дата: 21.05.2021 08:57

У Великобурлуцькій територіальній громаді пріоритетним завжди було і залишається питання підтримки та розвитку спорту. Спортсмени-аматори постійно беруть активну участь в усіх змаганнях з популярних видів спорту. «Незважаючи на непросту ситуацію не тільки з фінансуванням, а і з проблемою наявності місцевих футболістів, футбольна команда села Гнилиця Перша існувала завжди, - зазначив староста Гнилицького Першого старостинського округу Микола Віцота. - В цьому році вона переформатувалась з "ВІКТОРІЇ 777" на "КОЛОС". Дякуючи постійній підтримці наших партнерів: Бєлашова Олега Миколайовича, Кравцова Анатолія Михайловича, Капусти Сергія Володимировича та незмінного спортивного лідера Куліша Геннадія Анатолійовича, ми достойно можемо конкурувати з іменитими командами Великобурлуцького краю. Велика подяка місцевим ветеранам спорту, які постійно підтримують будь-яку ініціативу з розвитку спорту та беруть активну участь у підготовці футбольного поля до ігор».

Знайшла підтримку у приватного підприємця Геннадія Куліша ініціатива старости по виготовленню атрибутики для футбольних вболівальників. Велика подяка всім небайдужим, хто робить свій вклад в розвиток та підтримку спорту. До нових перемог!