Вітаємо з Всесвітнім днем вишиванки

Дата: 20.05.2021 16:18

Вже п’ятнадцять років поспіль в третій четвер травня відзначається День вишиванки. Це свято сприяє єдності і культурному відродженню багатонаціонального українського народу. Українська вишиванка - наша національна святиня, яка символізує і несе в собі духовне багатство, мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Її передають з роду в рід, зберігають як безцінну реліквію.

Шановні мешканці Великобурлуцької громади! Великобурлуцька селищна рада вітає вас із цим чудовим святом. Щиро бажаємо усім здоров’я, радості, натхнення та позитивних емоцій! Любіть Україну і все українське! І нехай вишиванка вашої долі завжди буде встелена миром, родинним добробутом та щастям!