Коли пролунає останній дзвоник для школярів Великобурлуцької громади

Дата: 19.05.2021 16:51

Навчальний 2020/2021 рік у всіх закладах загальної середньої освіти Великобурлуцької громади завершиться 4 червня, окрім Григорівського ліцею. В зв’язку з тим, що цей заклад розпочав свою роботу на два тижні пізніше, 14 вересня, то і закінчиться навчальний рік у ньому 18 червня. Про це сьогодні, 19 травня, під час щотижневої наради у Великобурлуцькій селищній раді повідомила заступник начальника Управління освіти, культури та спорту селищної ради Тетяна Ченцова.

Останні дзвоники відбудуться 4 червня з дотриманням карантинних обмежень. У закладах загальної середньої освіти з малою чисельністю учнів вони проводитимуться на свіжому повітрі, а у Великобурлуцькому ліцеї – покласно.

Випускні вечори в ЗЗСО Великобурлуцької громади пройдуть після 15 червня, коли завершиться основна сесія ЗНО-2021.