18 травня у Великобурлуцькій селищній раді відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 18.05.2021 16:07

До порядку денного було включено питання про встановлення піклування над неповнолітньою дитиною-сиротою. Після його обговорення члени комісії надали висновок, який буде передано для подальшого розгляду на засіданні виконавчого комітету Великобурлуцької селищної ради та прийняття рішення з врахуванням інтересів дитини.

Під час засідання комісії також були затверджені індивідуальні плани соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дитини – сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування.