З робочою поїздкою Великобурлуцьку територіальну громаду відвідали депутати Харківської обласної ради Олександр Скорик та Алла Ройтблат

Дата: 18.05.2021 15:23

В ході візиту, що відбувся 17 травня, депутати провели робочу зустріч з Великобурлуцьким селищним головою Віктором Терещенко, обговорили проблемні питання громади та шляхи їх вирішення, відвідали Інклюзивно-ресурсний центр Великобурлуцької селищної ради та ознайомилися з його роботою.

Також Олександр Скорик і Алла Ройтблат провели особистий прийом громадян. Мешканці Великобурлуцької громади зверталися до них зі своїми питаннями та проблемами, зокрема з проханнями про надання матеріальної допомоги на лікування та реабілітацію дитини. Всі питання було взято під особистий контроль.

Разом з фахівцями Великобурлуцького селищного центру соціальних служб депутати відвідали родину Єфременко  та родину Мироненко, у яких виховують важкохворих дітей, обговорили проблемні питання та визначили подальші кроки у наданні допомоги. Цим сім’ям вони передали дитяче харчування, підгузки та необхідні ліки.

Цього дня Алла Ройтблат також вручила від IT компанії ALTEXSOFT в подарунок комп’ютери двом дітлахам - Ярославі та Данилу, які знаходяться під опікою у бабусі Галини Костенко.