У Великобурлуцькій лікарні можна отримати кваліфіковану консультацію харківських лікарів

Дата: 17.05.2021 10:08

З метою надання консультаційних послуг населенню Великобурлуцької і Вільхуватської територіальних громад на базі поліклінічного відділення КНП «Великобурлуцька центральна лікарня» започатковано проведення виїзних консультацій фахівцями медичних установ м. Харкова.

14 травня вперше прийом пацієнтів в смт Великий Бурлук провели лікарі вузькоспеціалізованих напрямків: лікар 1 категорії, гінеколог-ендокринолог Оксана Бережна; лікар 1 категорії, уролог, фізіотерапевт Анатолій Адаменко; лікар вищої категорії, дитячий кардіоревматолог, кардіолог дитячий Руслана Чигринова; лікар 1 категорії, лікар ультразвукової діагностики Іван Грищенко; лікар-офтальмолог 1 категорії Анастасія Гречишкіна.

Прийом пацієнтів здійснюється за попереднім записом та на платній основі. Про наступні дати проведення консультацій керівництво КНП «Великобурлуцька центральна лікарня» буде повідомляти додатково.