Питання надання фінансової підтримки закладам охорони здоров’я Великобурлуччини розглянули на робочій нараді

Дата: 14.05.2021 11:27

Засідання проходило у Великобурлуцькій селищній раді 13 травня за участі Великобурлуцького селищного голови Віктора Терещенка та Вільхуватського сільського голови Василя Сорокіна, секретаря Великобурлуцької селищної ради Альони Арестової, керівників фінансових управлінь Великобурлуцької селищної та Вільхуватської сільської ради, керівництва КНП «Великобурлуцький Центр первинної медико-санітарної допомоги» та КНП «Великобурлуцька центральна лікарня».

З метою забезпечення в подальшому сталого функціонування КНП «Великобурлуцький Центр ПМСД» на нараді було прийнято рішення створити робочу групу щодо введення у його співзасновники Вільхуватську сільську раду, а також укласти договір про співробітництво між Великобурлуцькою та Вільхуватською територіальними громадами.