Великобурлуцький селищний голова Віктор Терещенко провів щотижневу нараду зі старостами старостинських округів та працівниками селищної ради

Дата: 11.05.2021 14:28

На нараді, яка відбулася 11 травня, було розглянуто питання підготовки та проведення ЗНО в закладах освіти Великобурлуцької селищної ради. З відповідною інформацією виступив начальник управління освіти, культури та спорту  селищної ради  Олександр Мельников.

Також було заслухано звіт поліцейського офіцера громади Віталія Пономаря  про роботу поліцейських Великобурлуцької громади за І квартал поточного року та звіт методиста КЗ "Великобурлуцький Будинок культури» Євгенії Хруставчук про організацію та проведення заходів до святкових та визначних дат у травні 2021 року.

Про проведену в старостинських округах роботу інформували присутніх на засіданні староста Червонохвильського округу Алла Клейн та староста Григорівського округу Віктор Гунченко.