Шановні ветерани! Дорогі жителі Великобурлуцької громади!

Дата: 08.05.2021 08:00

Вітаю вас із Днем пам’яті та примирення та Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

8 та 9 травня міцно пов’язані у нашій пам’яті з героїчним минулим, зі стійкістю, мужністю й самовідданістю воїнів-визволителів, які вибороли мир і свободу в Європі.

У ці дні ми схиляємо голови у великій скорботі за тими, хто у криваві 1939-1945 роки поліг смертю хоробрих у боротьбі з нацистськими загарбниками, за жертвами серед мирного населення. Безмежна вдячність від нинішніх поколінь всім героям Другої світової війни. Низький уклін за ратний подвиг трудівникам тилу та тим, хто в повоєнні роки відбудовував нашу державу.

Дорогі ветерани! У світлий день Перемоги сердечно бажаю Вам і всім жителям громади міцного здоров’я, щастя і добробуту! Нехай на нашій українській землі завжди панує мир, злагода та добро!

З повагою

Великобурлуцький селищний голова                                Віктор ТЕРЕЩЕНКО