Анна – Марія Іжик посіла призове місце в обласному вокальному конкурсі

Дата: 05.05.2021 16:54

З нагоди 35-х роковин від дня Чорнобильської катастрофи фахівцями КЗ «Обласний організаційно – методичний центр культури і мистецтва» було організовано і проведено онлайн фестиваль-конкурс вокального мистецтва «Чорнобильська мелодія». Метою цього заходу стало вшанування подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

На розгляд оргкомітету було надіслано заявку від Базового КЗ «Великобурлуцький Будинок культури», учасниця конкурсу Анна – Марія Іжик (керівник – Ірина Мацейко). За умовами конкурсу потрібно було підготувати відеозапис двох номерів: патріотичної композиції та пісні про Чорнобиль державною мовою.

23 квітня, ознайомившись з усіма творчими програмами учасників, журі - провідні фахівці галузі культури Харківщини підбили підсумки та визначили переможців конкурсу. На підставі рішення журі у I категорії до 16 років солісти, Дипломом II ступеня нагороджено Анну – Марію Іжик.

Вітаємо з перемогою представницю Великобурлуцької територіальної громади і бажаємо їй нових впевнених здобутків в майбутньому! Також висловлюємо велику подяку батькам юної вокалістки за розуміння  і допомогу у процесі організації творчої роботи.