Прикордонників привітали з професійним святом

Дата: 03.05.2021 08:20

30 квітня відділ прикордонної служби «Вільхуватка» відвідали голова Куп’янської районної ради Ігор Коваленко, заступник Великобурлуцького селищного голови Андрій Чернявський та Вільхуватський сільський голова Василь Сорокін. Вони привітали захисників державних рубежів України з професійним святом - Днем прикордонника.

Керівники висловили щиру вдячність всьому особовому складу відділу за мужність і патріотизм, за готовність у будь-який час стати на захист Батьківщини, а також побажали прикордонникам міцного здоров’я, добробуту, миру і спокою на українській землі.

У день свята Почесною грамотою Великобурлуцької селищної ради за сумлінне ставлення до виконання завдань з охорони державного кордону України, високий професіоналізм були нагороджені військовослужбовці: Ірина Андрущенко, Ігор Гиль, Андрій Гонтарський, Олександр Демченко, Євген Караговський, Ігор Лущан, Євген Рибалко, Максим Роговий та Олександр Сироватський.