Актуальна статистика з вакцинації

Дата: 26.04.2021 16:38

За інформацією адміністрації КНП «Великобурлуцький Центр ПМСД», станом на 26 квітня 2021 року в пункті щеплення АЗПСМ смт Великий Бурлук вакцинувалися від COVID-19 вакциною Covishield 100 осіб, з них: працівники КНП «Великобурлуцький Центр ПМСД» -12 осіб, працівники КНП «Великобурлуцька центральна лікарня» - 4 особи,  працівники екстреної медичної допомоги -14 осіб, працівники аптек - 2 особи, учасники АТО та військовослужбовці - 7 осіб, працівники поліції - 6 осіб, працівники освіти -38 осіб, громадяни віком 18-80 років -17 осіб.

Станом на 26 квітня 2021 року мобільною бригадою АЗПСМ смт Великий Бурлук проведено вакцинацію від COVID-19 (вакциною CoronaVac) 8 осіб, з них: маломобільна група населення та особи, які за ними доглядають, - 7 чол., працівник КНП «Великобурлуцький Центр ПМСД» -1 особа.

Всі щеплені після вакцинації почували себе добре. Через деякий час у деяких вакцинованих спостерігалася реакція у вигляді підвищення температури тіла.

Вакцинація проти COVID-19 розпочалася 30 березня 2021 року.