Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС! Дорогі жителі Великобурлуцької громади!

Дата: 26.04.2021 07:59

26 квітня Україна вшановує 35-роковини страшної аварії на Чорнобильській атомній електростанції, яка забрала життя і здоров’я десятків тисяч наших співвітчизників та спричинила тяжкі екологічні наслідки.

Масштаби цієї ядерної катастрофи могли б бути ще більшими і жахливішими, якби з перших хвилин аварії на поєдинок з розбурханим атомом не вступили тисячі людей, серед яких були і жителі Великобурлуччини.

Ліквідатори наслідків Чорнобильської катастрофи заплатили за порятунок світу найдорожчим - своїм здоров’ям. Багато з них, на жаль, передчасно пішли з життя, практично всі хворіють і потребують належного медичного та соціального забезпечення.

Ми вклоняємося в повазі перед всіма ліквідаторами, сердечно дякуємо за мужність і відвагу, за виконаний громадянський обов’язок. Бажаємо міцного здоров’я, миру й злагоди. Нехай ваше життя буде довгим і щасливим.

Світла пам’ять усім, хто через хвороби, спричинені радіацією, не дожив до цього дня.

Великобурлуцький селищний голова                                  Віктор ТЕРЕЩЕНКО