Проведено 11 сесію Великобурлуцької селищної ради 8 скликання

Дата: 21.04.2021 16:02

Пленарне засідання відбулося 21 квітня 2021 року під головуванням Великобурлуцького селищного голови Віктора Терещенка.

В ході сесії депутатами Великобурлуцької селищної ради були прийняті рішення:

- про внесення змін до персонального та кількісного складу виконавчого комітету Великобурлуцької селищної ради;

- про створення сектору містобудування та архітектури Великобурлуцької селищної ради;

- про внесення змін до структури Фінансового управління Великобурлуцької селищної ради;

- про внесення змін до структури апарату та виконавчих органів Великобурлуцької селищної ради;

- про передачу об'єктів нерухомого майна в оперативне управління КНП «Великобурлуцька центральна лікарня»;

- про прийняття майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Великобурлуцького району в комунальну власність Великобурлуцької  селищної ради;

- про затвердження Положення про преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам Фінансового управління Великобурлуцької селищної ради;

- про затвердження Положення про преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам Управління освіти, культури та спорту Великобурлуцької селищної ради;

- про внесення змін до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік;

- про внесення змін до штатного розпису Базового Комунального закладу «Великобурлуцький Будинок культури Великобурлуцької селищної ради»;

- про внесення змін до структури Управління освіти, культури та спорту Великобурлуцької селищної ради;

- про затвердження Порядку забезпечення харчуванням учасників спортивних заходів;

- про внесення змін до рішення 3 сесії 8 скликання № 76-8 від 23 грудня 2020 року Великобурлуцької селищної ради «Про бюджет Великобурлуцької селищної територіальної громади на 2021 рік»;

- про участь в обласному конкурсі мініпроєктів «Ефективна медицина в громаді» у 2021 році та ще ряд інших рішень.

Також депутатський корпус підтримав внесені зміни до Програми допризовної підготовки, військово-патріотичного виховання молоді та призову громадян України на строкову військову службу, зареєстрованих на території Великобурлуцької селищної ради, та затвердив ряд нових програм, а саме: Програму розвитку Комунального некомерційного підприємства «Великобурлуцька центральна лікарня» Великобурлуцької селищної ради в галузі капітальних інвестицій на 2021 рік; Програму забезпечення діяльності Комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Великобурлуцької селищної ради» на 2021 рік; Програму щодо відзначення, матеріального заохочення художніх колективів та окремих осіб.

З метою забезпечення соціальної підтримки пільгових категорій громадян було затверджено Програму та Порядок фінансування видатків на компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом загального користування на міжміських маршрутах окремим категоріям громадян Великобурлуцької селищної ради на 2021 рік. Джерелами фінансування Програми є кошти селищного бюджету. Прогнозований обсяг фінансування складає 200 000 грн.

Також на сесії затвердили звіт про виконання бюджету Великобурлуцької селищної територіальної громади за 1 квартал 2021 року; статути (у новій редакції) комунальних закладів Великобурлуцької селищної ради: Великобурлуцький заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Сонечко», Великобурлуцький ліцей, Великобурлуцька дитячо-юнацька спортивна школа, Площанський ліцей, Великобурлуцький центр дитячої та юнацької творчості Великобурлуцької селищної ради.

Окрім цього було розглянуто ще низку земельних питань.