Актуальна статистика з вакцинації

Дата: 20.04.2021 11:28

За інформацією адміністрації КНП «Великобурлуцький Центр ПМСД», станом на 19 квітня 2021 року в пункті щеплення АЗПСМ смт Великий Бурлук вакцинувалися від COVID-19 60 осіб, з них:  працівники КНП «Великобурлуцький Центр ПМСД» - 12 осіб, працівники КНП «Великобурлуцька центральна лікарня» - 4 особи,  працівники екстреної медичної допомоги – 12 осіб, працівники аптек – 2 особи, учасники АТО та військовослужбовці – 7 осіб, працівники поліції – 4 особи, працівники освіти – 7 осіб, громадяни віком від 18 до 80 років – 12 осіб. Усі щеплені вакциною Oxford/AstraZeneca (Covishield).

Всі щеплені після вакцинації почували себе добре. Через певний час у деяких вакцинованих спостерігалася реакція у вигляді підвищення температури тіла.