Актуальна статистика захворюваності на COVID-19

Дата: 20.04.2021 11:09

Як повідомила директор КНП «Великобурлуцький Центр ПМСД» Тетяна Доля, станом на 19 квітня 2021 року на Великобурлуччині з початку поточного року зареєстровано 190 випадків захворювань на Covid-19, з них 5 дітей. За останній тиждень всього виявлено 35 нових випадків.

По Великобурлуцькій територіальній громаді підтверджених випадків на Covid-19 - 165, з них 3 дитини. За останній тиждень 31 новий випадок. На амбулаторному лікуванні знаходиться 37 осіб, на стаціонарному - 9, померло - 2, одужало - 117 осіб.

Пацієнтам з ознаками ГРВІ, гіпертермією, підозрою на пневмонію, або підтвердженим діагнозом та ін. обов’язково проводиться тестування за допомогою швидких та ПЛР тестів. Станом на 19 квітня 2021 року використано 891 експрес-тест на антиген, з них 53 позитивних.

Великобурлуцька селищна рада закликає всіх жителів користуватися засобами індивідуального захисту у громадських місцях і транспорті, уникати місць масового скупчення людей, не забувати про соціальну дистанцію, а підприємців та перевізників – суворо дотримуватися карантинних обмежень.

Наголошуємо: ефективність протиепідемічних заходів залежить від того, наскільки відповідально до них поставиться кожен з нас!