До прибирання території громади долучилися працівники Великобурлуцької селищної ради

Дата: 13.04.2021 10:43

На виконання рішення виконавчого комітету Великобурлуцької селищної ради від 23 березня 2021 року №46 «Про закріплення за підприємствами, організаціями, установами та приватними підприємцями територіальної громади Великобурлуцької селищної ради» здійснюється прибирання закріплених територій в межах населених пунктів.

У цих заходах беруть активну участь колективи установ та організацій, старости, депутати, члени виконавчого комітету, підприємці, освітяни, медики, працівники культури та небайдужі жителі Великобурлуцької громади.

До прибирання закріпленої території навколо адміністративної будівлі долучилися також і працівники селищної ради.