У Великобурлуцькій територіальній громаді закінчується опалювальний сезон

Дата: 12.04.2021 09:57

Відповідно до розпорядження Великобурлуцького селищного голови  Віктора Терещенка від 09 квітня 2021 року № 73 Про закінчення  опалювального  сезону 2020/2021”,  на території Великобурлуцької територіальної громади 12 квітня поточного року закінчено опалювальний сезон в дошкільних закладах, закладах загальної середньої освіти, установах соціальної сфери та на об’єктах комунального господарства, а також у житлових будинках, у тому числі споживачів, приміщення яких обладнані індивідуальними опалювальними приладами.