ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєктів регуляторних актів Великобурлуцької селищної ради

Дата: 09.04.2021 08:49

На публічне обговорення (оприлюднення) з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань Великобурлуцька селищна рада виносить проєкти регуляторних актів – рішень:

1. Проєкт рішення Великобурлуцької селищної ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» та відповідний аналіз регуляторного впливу;

2. Проєкт рішення Великобурлуцької селищної ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку » та відповідний аналіз регуляторного впливу;

3. Проєкт рішення Великобурлуцької селищної ради «Про встановлення розміру ставок єдиного податку » та відповідний аналіз регуляторного впливу;

Вищевказані проєкти рішень та відповідні аналізи регуляторного впливу будуть розміщені на офіційному сайті Великобурлуцької селищної ради: http://vlb-gromada.gov.ua в розділі «Регуляторна політика» протягом п'яти робочих днів з дня оприлюднення вказаного повідомлення.

Строк, протягом якого від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань приймаються зауваження та пропозиції становить один місяць з дня оприлюднення проєктів регуляторних актів та відповідних аналізів регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проєктів регуляторних актів та відповідних аналізів їх регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі :

- Великобурлуцькій селищній раді ( поштова адреса: 62602, смт Великий Бурлук, вул. Центральна, буд. 9, електронна адреса: velburselrada@gmail.com  ;

- Фінансовому управлінню Великобурлуцької селищної ради (поштова адреса: 62602, смт. Великий Бурлук, вул. Паркова, буд.2, електронна адреса: velburlukfinupr@gmail.com .