АТ «Аграрний фонд» розпочинає весняну форвардну програму закупівель зерна урожаю 2021 року

Дата: 07.04.2021 15:45

Розмір авансового платежу встановлено на рівні 65% від загальної вартості поставки зерна за договором, у відповідності до системи оцінки клієнтів.

Рівень цін весняної форвардної програми, виходячи з яких здійснюватиметься передплата за договорами, на зерно пшениці 2 класу – 5800 грн/т, пшениці 3 класу – 5600 грн/т, жита 2 та 3 класів – 4000 грн/т.

Відсоткова ставка за користування коштами попередньої оплати без урахування курсових коливань від 17% до 19% в гривні, а з урахуванням курсових коливань встановлено на рівні – 11% в доларах США.

АТ «Аграрний фонд» співпрацюватиме з великими агрохолдингами, малими та середніми фермерськими агрогосподарствами, які мають успішний досвід вирощування сільськогосподарських культур, з позитивною кредитною історією та без податкової заборгованості. При цьому є певні вимоги до обсягу мінімальної партії зерна, які становлять для пшениці – 100 тонн, а для жита – 50 тонн.

З повним переліком документів, необхідних для укладання договору з АТ «Аграрний фонд», можна ознайомитись в розділі http://agrofond.gov.ua/buy/forvard-2021

Детальну інформацію стосовно умов весняної форвардної програми в частині фінансування можна отримати у відділі АТ «Аграрний фонд» у Харківській області за адресою: м. Харків, вул. Пушкінська, буд. 79 або звернутись за контактними телефонами: (057) 752–18–35; моб. 067–328–65–87.