Великобурлуцька громада
Харківська область, Куп’янський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Великобурлуцька селищна рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності на проведення незалежної оцінки вартості об’єкта нерухомого майна комунальної власності

Дата: 26.03.2021 15:19
Кількість переглядів: 600

Конкурс відбудеться: 26 квітня 2021 року о 10:00, у залі засідань Великобурлуцької селищної ради за адресою: Харківська область, смт. Великий Бурлук, вулиця Центральна,9.

Конкурсний відбір проводиться щодо об’єкта комунального майна:                                            1. Адміністративна будівля загальною площею 1267,4 кв.м, за адресою: Харківська область смт. Великий Бурлук, вул. Центральна 22.

2. Адміністративна будівля загальною площею 267,1 кв.м, за адресою: Харківська область смт. Великий Бурлук, вул. Паркова 5.

3. Адміністративна будівля загальною площею 866,0 кв.м, за адресою: Харківська область смт. Великий Бурлук, вул. Паркова 2.

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості об’єкта оренди.

Кінцевий термін подання документів: за чотири робочих дні включно до оголошеної дати проведення конкурсу.

Замовник: Великобурлуцька селищна рада.

До участі у конкурсі допускаються учасники, які є суб’єктами оціночної діяльності у сфері оцінки майна та діють на підставі сертифікатів суб’єкта оціночної діяльності відповідно до вимог Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні».

На конкурс претендентом подається конкурсна документація в запечатаному конверті, яка складається із наступних документів:

 - заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності;

- копія установчого документа учасника;

- копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;

- письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено до проведення робіт з оцінки майна, підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами;

- копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності;

- інформація про учасника (документ, який містить відомості про учасника щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

Конкурсна пропозиція подається в запечатаному конверті, в якій зазначається строк виконання робіт (у календарних днях).

Пропозиція щодо ціни надання послуг з оцінки подається з урахуванням усіх податків, які сплачує учасник згідно із законом.

На конверті слід зазначити: «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки щодо якого буде проводитися конкурсний відбір суб’єкта оціночної діяльності, та найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи-підприємця, який подає конкурсну документацію.

Документи надсилати на адресу: Великобурлуцька селищна рада, вулиця Центральна, 9, смт. Великий Бурлук, Харківська область, 62602.

Телефон для довідок: (0575253110)

Конкурсна комісія


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.