В квітні у Великобурлуцькій громаді стартує акція «За чисте довкілля»

Дата: 24.03.2021 15:55

Рішення про проведення на території населених пунктів Великобурлуцької територіальної громади протягом квітня – травня 2021 року щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та Дня благоустрою 17 квітня 2021 року прийнято на засіданні виконавчого комітету Великобурлуцької селищної ради, яке відбулося 23 березня. Всі роботи в рамках акції проводитимуться з дотриманням  протиепідемічних заходів.

На черговому засіданні виконкому був затверджений план роботи виконавчого комітету селищної ради на ІІ квартал 2021 року, а також прийнято ще ряд важливих рішень, а саме:

• про закріплення територій обслуговування за закладами освіти Великобурлуцької селищної ради;
  • про ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів на території Великобурлуцької селищної ради;
  • про створення комісії з питань опіки та піклування при виконавчому комітеті Великобурлуцької селищної  ради;
  • про покладання повноважень із вчинення нотаріальних дій та видачі документів по Григорівському старостинському округу Великобурлуцької селищної ради на старосту старостинського округу Гунченка Віктора Михайловича;
  • про надання згоди на реєстрацію сім’ї у житловому будинку;
  • про надання неповнолітній статусу дитини, позбавленої батьківського піклування;
  • про створення комісії з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості;
  • про закріплення територій за організаціями, підприємствами, установами та підприємцями територіальної громади Великобурлуцької селищної ради.

Члени виконавчого комітету розглянули на засіданні 2 заяви громадян щодо присвоєння поштової адреси домоволодінню, 8 заяв про надання одноразової матеріальної допомоги та прийняли по всіх заявниках позитивні рішення.