Актуальна статистика захворюваності COVID-19 на Великобурлуччині

Дата: 24.03.2021 13:17

Як повідомила директор КНП «Великобурлуцький Центр ПМСД» Тетяна Доля, на даний час на Великобурлуччині кількість захворювань на COVID-19 серед населення дещо зменшилася, але при цьому збільшилася кількість випадків з важким перебігом цієї недуги.

Всього з початку 2021 року було виявлено 92 випадки захворювань на COVID-19, з них: на території Великобурлуцької селищної ради – 82, Вільхуватської сільської ради – 10.

Станом на 23 березня 2021 року знаходяться на амбулаторному лікуванні 7 осіб, на стаціонарному лікуванні - 4, одужали 80 осіб, 1 людина померла.

Станом на 23 березня КНП «Великобурлуцький Центр ПМСД» ще не отримав вакцини від Covid-19.

18 та 19 березня з метою підготовки до проведення вакцинації населення від Covid-19 пройшли спеціальне навчання медичні працівники пункту щеплення АЗПСМ смт Приколотне. Очікують на проходження навчання створена мобільна бригада та медичні працівники пункту щеплення АЗПСМ смт Великий Бурлук. Планується щеплювати працівників первинної ланки, осіб старше 80 років,  громадських діячів та осіб з інших етапів вакцинації.