Відбулось пленарне засідання 9 сесії 8 скликання Великобурлуцької селищної ради

Дата: 18.03.2021 16:34

18 березня 2021 року під головуванням селищного голови Віктора Терещенка відбулось пленарне засідання 9 сесії 8 скликання Великобурлуцької селищної ради. У роботі сесії взяли участь депутати селищної ради, начальники управлінь та відділів, старости старостинських округів селищної ради. До порядку денного засідання було внесено та розглянуто 42 питання.

В ході засідання депутати прийняли рішення про внесення змін у рішення 1 сесії 8 скликання від 04 грудня 2020 року № 5-8 «Про утворення старостинських округів». А саме було змінено межі Катеринівського старостинського округу з центром в селі Катеринівка. До нього увійшли с. Андріївка, с. Рогозянка, с. Стецьківка, с. Катеринівка та селища Садовод і Микільське. Також утворено у межах с. Григорівка, с. Амбарне, с. Соніно, с. Хатнє, с-ще Красноярське Григорівський старостинський округ з центром в с. Григорівка. Старостою Григорівського старостинського округу на сесії був затверджений Гунченко Віктор Михайлович.

Також на сесії депутатами селищної ради були прийняті рішення:

- про внесення змін до бюджету Великобурлуцької селищної територіальної громади на 2021 рік;

- про створення у Великобурлуцькій селищній раді юридичного сектору;

- про внесення змін до структури апарату та виконавчих органів Великобурлуцької селищної ради;

- про внесення змін до персонального та кількісного складу виконавчого комітету Великобурлуцької селищної ради;

- про передачу матеріальних цінностей з матеріального резерву Великобурлуцької селищної ради;

- про внесення змін до Положення про Фінансове управління Великобурлуцької селищної ради;

- про передачу об'єктів нерухомого майна в оперативне управління Фінансовому управлінню селищної ради;

- про передачу майна Управлінню освіти, культури та спорту Великобурлуцької селищної ради;

- про продовження членства Великобурлуцької селищної ради в Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області;

- про ліквідацію Андріївської, Гнилицької, Григорівської, Катеринівської, Новоолександрівської, Підсереднянської, Хатнянської, Червонохвильської, Шипуватської, Малобурлуцької сільських та Великобурлуцької селищної виборчих комісій Великобурлуцького району Харківської області;

- про відкриття інклюзивної групи та введення посади асистента  вихователя до штатного розпису КЗ «Великобурлуцький заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Сонечко»;

- про припинення фінансування оплати праці лікарів-інтернів за рахунок КНП «Великобурлуцька центральна лікарня».

В ході пленарного засідання було затверджено Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майна Великобурлуцької територіальної громади та затверджено склад конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майна Великобурлуцької територіальної громади; акти приймання-передачі майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Великобурлуцького району до комунальної власності Великобурлуцької селищної ради; зразки Договорів про співробітництво з Старосалтівською селищною радою та з Вовчанською міською радою; Програму благоустрою смт Великий Бурлук на 2021 рік; Статут Комунального некомерційного підприємства «Великобурлуцька центральна лікарня» Великобурлуцької селищної ради в новій редакції; порядок надання платних послуг лікарями-консультантами; Положення про Управління освіти, культури та спорту Великобурлуцької селищної ради в новій редакції; Положення про преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам Великобурлуцької селищної ради в новій редакції; умови оплати праці Великобурлуцького селищного голови в 2021 році; Програму розроблення генерального плану та плану зонування території (у складі генерального плану) селища міського типу Великий Бурлук Великобурлуцької селищної ради на 2019-2021 роки в новій редакції; Програму розроблення генерального плану та плану зонування території (у складі генерального плану) села Горяне Великобурлуцької селищної ради на 2019-2021 роки в новій редакції; Програму розроблення генерального плану та плану зонування території (у складі генерального плану) села Жуків Яр Великобурлуцької селищної ради на 2019-2021 роки в новій редакції.

У ході цієї сесії депутати розглянули також низку земельних питань.