Підбито підсумки онлайн - конкурсу «СуперМАМА»

Дата: 11.03.2021 16:20

10 березня в Базовому комунальному закладі «Великобурлуцький Будинок культури Великобурлуцької селищної ради» відбулася церемонія нагородження учасниць онлайн-конкурсу «СуперМАМА», який було оголошено у Великобурлуцькій громаді напередодні Міжнародного жіночого дня. Взяти в ньому участь могли жительки громади у віці до 45 років, які виявили бажання продемонструвати свої здібності у конкурсній програмі.

За звання «СуперМАМА» змагалися сім жінок: Юлія Боброва (с-ще Садовод), Карина Божченко (с. Шипувате), Інна Бреславська (с. Хатнє), Тетяна Куліш (с. Гнилиця), Оксана Хлистун (с. Малий Бурлук), Олена Кондратенко і Наталія Канівець (смт Великий Бурлук). Титул «СуперМАМА» отримала  Інна Бреславська. Кожна учасниця також була відзначена у певній  номінації.

Всіх учасниць конкурсу урочисто привітав заступник Великобурлуцького селищного голови Андрій Чернявський. Він вручив їм дипломи, квіти та цінні подарунки.