Сьогодні відзначається 207-ма річниця від дня народження Тараса Шевченка

Дата: 09.03.2021 16:42

Цього дня, 9 березня, у 1814 році з’явився на світ визначний поет, класик української літератури, мислитель, художник Тарас Григорович Шевченко. Сьогодні Україна відзначає 207-річчя від дня народження письменника.

До цієї дати у закладах культури Великобурлуцької громади організовано низку тематичних заходів. В зв’язку з карантинними обмеженнями більшість з них проводяться в онлайн режимі. У березні місяці Великобурлуцький Будинок культури оголосив конкурс читців, присвячений дню народження Тараса Шевченка. 10 березня будуть підбиті підсумки та оголошені результати конкурсу.

У бібліотечних установах буде проведено Шеченківські читання, конкурс віршів, літературні читання, вікторини, будуть оформленні тематичні полиці, виставка-портрет.