Зі святом 8 Березня поздоровили матерів-вихователів дитячих будинків сімейного типу

Дата: 08.03.2021 15:06

Фото без описуНапередодні Міжнародного жіночого дня, 7 березня, Великобурлуцький селищний голова Віктор Терещенко та директор Великобурлуцького селищного центру соціальних служб Віта Шишкова привітали зі святом матерів-вихователів дитячих будинків сімейного типу, які функціонують на території Великобурлуцької громади: Галину Саніну, Ольгу Саніну, Наталію Тітаренко, Тетяну Овдієнко, Валентину Сіренко та Олену Карпенко.

Віктор Терещенко побажав мамам вічної краси, позитивних емоцій, здійснення мрій, щастя, міцного здоров’я, щоб негаразди оминали їхні родини, а також вручив квіти та подарунки.