Вітання Великобурлуцького селищного голови Віктора Терещенка з Міжнародним жіночим днем 8 Березня

Дата: 05.03.2021 12:57

Милі, шановні великобурлучанки!

Сердечно вітаю вас із прекрасним весняним святом - Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Жінка багато в чому схожа на весну - лагідністю, веселковою насиченістю почуттів та емоцій, покликанням дарувати життя і наповнювати його високим змістом любові, добра і краси.

Ніжні матері, турботливі бабусі, любі сестри, кохані дружини, милі донечки й онучки — усі ці статуси важать багато для кожної людини у суспільстві. Ми, чоловіки, вдячні вам за турботу і ласку, працьовитість і мудрість, тендітність і чарівність, досконалість та звабливість, незбагненність і надійність, за вашу слабкість і за вашу силу. Часто саме порада жінки є вирішальною, адже вона продумана розумом та підкріплена славнозвісною жіночою інтуїцією.

Вітаючи з цим святом, від усієї душі бажаю кожній з вас величезного жіночого щастя, палкого кохання, сили долати будь-які обставини, перешкоди і негатив такого непростого сьогодення.

Хай Бог дає вам міцне здоров’я, довгі роки життя, мир, затишок і добробут. Хай вірними супутниками вашого життя будуть добра вдача, віра, надія та любов, а гарний настрій супроводжуватиме кожен ваш день. Нехай весна подарує крила вашим сонячним мріям і принесе все те, чого прагнете, на що сподіваєтеся!

Ми вас любимо і цінуємо! Зі святом!