Віктор Терещенко привітав з 75-річним ювілеєм Віру Йосипівну Косолапову

Дата: 04.03.2021 11:20

3 березня Великобурлуцький селищний голова завітав до одного з ветеранів громади – Віри Йосипівни Косолапової, яка мешкає в селищі Канівцеве, аби привітати її з 75-річчям.

Віра Йосипівна  - прекрасна жінка, невтомна трудівниця, з дитинства закохана в пісню. Своїм захопленням 56 років вона дарує чудовий настрій, радість своїм односельцям, родині. Більше 15 років є солісткою вокального ансамблю «Червона калина» Канівцевського сільського клубу.

У день народження Віктор Терещенко висловив ювілярці слова вдячності за творчу діяльність, активну участь у культурному житті села та громади, багаторічну відданість українським традиціям, прагнення творити добро і передавати любов до пісні підростаючому поколінню. Побажав  іменинниці міцного здоров’я, щастя, благополуччя і добробуту, а також вручив подарунок та квіти.

Віра Йосипівна також отримала поздоровлення від голови фермерського господарства «ЛЮСС» Юрія Калинича, директора Базового комунального закладу «Великобурлуцький Будинок культури» Олени Гурської, завідувача Канівцевського сільського клубу Людмили Івченко, редакції газети «Вісник Великобурлуччини».