З 85-річним ювілеєм привітали мешканку Великобурлуцької громади Катерину Миколаївну Капленко

Дата: 02.03.2021 13:58

Сьогодні, 2 березня, свій 85-річний ювілей відзначає ветеран праці, жителька смт Великий Бурлук Катерина Миколаївна Капленко.

З днем народження Катерину Миколаївну привітали знайомі, друзі, колишні колеги. Завітали у гості і представники місцевих органів влади. Відвідали та привітали ювілярку зі святом заступник Великобурлуцького селищного голови Андрій Чернявський та працівники селищної ради. Вони побажали їй міцного здоров’я, мирного неба та довгих років щасливого життя, вручили квіти і подарунки.