Інформація про результати проведення земельних торгів у формі аукціону з продажу права оренди земельної ділянки

Дата: 25.02.2021 11:13

19 лютого 2021 року в приміщенні Великобурлуцької селищної ради відбулися земельні торги у формі аукціону з продажу права оренди двох земельних ділянок сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, вид угідь – багаторічні насадження, площею 3,8747 га, та 21,2388 га. Стартова ціна лота становила 8 % від нормативної грошової оцінки, строк дії договору оренди 15 років.

В земельних торгах взяли участь троє учасників. Переможцем аукціону стало фермерське господарство «Вікторія 777». Річна орендна плата за земельну ділянку складає відповідно 8,12 % та 10,28 % від нормативної грошової оцінки, що в грошовому еквіваленті становить в сумі 165497,47 гривень.