До уваги населення Великобурлуцької громади!

Дата: 24.02.2021 13:19

Відділ соціального захисту населення Великобурлуцької селищної ради повідомляє, що починаючи з 1 березня 2021 року прийом документів на призначення всіх видів державних соціальних допомог, пільг, субсидій та компенсацій буде здійснюватися в приміщенні ЦНАП (Центр надання адміністративних послуг) за адресою смт. Великий Бурлук вул.Центральна 21 (Будівля відділу освіти).

Відповідно до змін в законодавстві прийом документів буде здійснюватися через програмний комплекс «Соціальна громада», який дає змогу забезпечувати прийом первинних документів від громадян та формувати електронну заяву. Для цього потрібно громадянам при особистому зверненні мати всі необхідні оригінали документів (паспорт, код, довідка про склад сім’ї, рахунок з банку, особові рахунки надавачів послуг та ін.).