Змінилися розміри тарифів на енергоносії

Дата: 17.02.2021 12:50

Відповідно до змін, внесених постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (надалі – НКРЕКП) від 30.01.2020 №133 «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 30 грудня 2020 року №2782», з 01 лютого 2021 року тариф на послугу з розподілу природного газу для АТ «Харківгаз» зменшено та він складає 2,148 грн/1 м³ на місяць (з урахуванням ПДВ).

Про це інформує Департамент житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Харківської ОДА.

Також, ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» для своїх споживачів (населення) визначено вартість природного газу, спожитого в січні 2021 року, на рівні 6,99 грн/1 м³.

Постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2020 №1325 було скасовано пільговий тариф на електроенергію – 0,9 грн/кВт.год. для населення на перші 100 кВт.год. та встановлено з 1 січня 2021 року фіксовану ціну для побутових споживачів на рівні 1,68 грн/кВт.год.

З метою здійснення заходів, спрямованих на посилення соціального захисту окремих категорій споживачів електричної енергії Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 01.02.2021 №64 «Питання надання компенсації деяким категоріям споживачів електричної енергії». Надання компенсації здійснюється за рахунок коштів державного бюджету України.