Казначеї Великобурлуччини відзначають ювілейну дату створення районного підрозділу служби

Дата: 11.02.2021 10:24

13 лютого 2021 року виповнюється 25-а річниця утворення територіального органу Державної казначейської служби України у Великобурлуцькому районі. Засновано його було у лютому 1996 року.

Напередодні цієї ювілейної дати, 11 лютого, казначеїв Великобурлуччини зі святом привітали Великобурлуцький селищний голова Віктор Терещенко та начальник фінансово-господарського відділу, головний бухгалтер селищної ради Любов Сорокіна.

«В сучасній Україні на Казначейську службу покладені надзвичайно важливі функції, без яких не можливо уявити стабільність фінансової системи держави. І ось уже чверть століття казначеї нашого району забезпечують фінансову безпеку всіх установ Великобурлуцької громади. Високий професіоналізм, відданість справі і згуртованість колективу дозволили вирішувати найскладніші завдання»,- зазначив у своєму зверненні Віктор Терещенко. Він побажав усьому колективу міцного здоров’я, позитивного настрою, натхнення у щоденній праці та нових трудових здобутків.

За багаторічну сумлінну працю та зразкове виконання службових обов’язків працівникам Казначейства були вручені почесні відзнаки Великобурлуцької селищної ради. Почесною грамотою нагороджено начальника управління Державної казначейської служби України у Великобурлуцькому районі Харківської області Любов Зотову, начальників відділів Ольгу Кузніченко та Ларису Сорокіну. Подяку Великобурлуцького селищного голови оголошено Наталії Кайдаловій, Наталі Келеберді, Олені Кравченко, Юлії Мозговій та Яніні Паніній.