Повідомлення про передачу земельних ділянок державної власності в комунальну власність Великобурлуцької громади

Дата: 15.12.2020 16:59

Відповідно до наказу Головного управління Держгеокадастру у Харківській області № 17 - ОТГ від 14.12.2020 року «Про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність», та акта приймання-передачі від 14.12.2020 року та на виконання вимог ст.1481 Земельного кодексу України, повідомляємо про передачу від держави до Великобурлуцької селищної об’єднаної територіальної громади 267 земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею 4448,8696 га, які розташовані за межами населених пунктів Великобурлуцької селищної об’єднаної територіальної громади.

14 грудня Великобурлуцький селищний голова Віктор ТЕРЕЩЕНКО офіційно підписав акт приймання-передачі вище зазначених земельних ділянок.