Привітання селищного голови з Днем знань

Дата: 01.09.2020 16:54

Дорогі діти,  вчителі та батьки!

Прийміть найщиріші вітання з Днем знань і початком нового  навчального року!

Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Бажаю усім школярам, студентам громади на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Я переконаний, що ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті, а сприятимуть цьому – високі стандарти української освіти, рівні можливості в її здобутті для кожної дитини.

Велика вдячність вчителям і викладачам за щоденну самовіддану роботу, розуміння, турботу, мудрість і терпіння! Нехай ваша складна, але благородна праця збагачує знаннями й мудрістю нові покоління, а вам самим приносить щастя і задоволення.

Зичу всім успішного навчального року. Добра, злагоди та миру нашій Україні!

Великобурлуцький селищний голова                                                        Віктор ТЕРЕЩЕНКО