Працівники селищної ради доставили пакунки в рамках благодійної акції

Дата: 06.05.2020 16:54

Вже отримали благодійну допомогу сім’ї, в яких виховуються діти з інвалідністю. Працівники селищної ради доставили пакунки з фруктами та солодощами. Дякуємо приватному підприємцю Тетяні Нощенко, яка долучилася до благодійної акції та надала печиво та шоколад.

Акція продовжується. Ваша допомога може зробити чиєсь життя кращим. За довідкою та інформацією звертатися до Великобурлуцької селищної ради за адресою: смт. Великий Бурлук, вул. Центральна, буд.40, тел.: 5-20-06. За кожну отриману благодійну допомогу підприємці отримають від селищної ради повний звіт.