Канікули вихованців КЗ Великобурлуцький ЦДЮТ

Дата: 14.01.2020 16:45

Цікаві зимові канікули

У перший день зимових  канікул вихованці  Комунального закладу «Великобурлуцький центр дитячої та юнацької творчості Великобурлуцької селищної ради» завітали до Харківського академічного театру музичної комедіїна музичну казку «Обережно! Чарівний ліс!».

Діти поринули в атмосферу  казкового  лісу, в якому  проживають казки в 21 столітті. Де не одна а цілих три  Баби- Яги літають в ступі, а Кощей Безсмертний служить в збройних силах. Вони з захопленням слідкували за розвитком подій у чарівному лісі. Разом з солдатом Матвієм  шукали його наречену  Машу, розгадуючи   підступні наміри Баби- Яги та Кощея  Безсмертного.  По закінченню вистави кожна дитина отримала пакунок із солодощами, та незабутні враження від казкових пригод.

Також під час канікул для вихованці закладу проходили змагання  з настільного тенісу та  шахів. У змагання з настільного тенісу призові місця розподілилися таким чином:

І -  місце -  Євдокимов   Максим;

ІІ - місце  -  Городинець Єгор;

ІІІ -  місце  -  Теряник Євген .

У змагання з шахів  призові місця розподілилися таким чином:

І -  місце -  Євдокимов   Максим;

ІІ - місце розділили Бреславський   Михайло та  Богдан   Олександр

ІІІ -  місце - Нелуп   Даніїл

Всі переможці  та учасники  змагань отримали грамоти та солодощі.

Лариса Вельма,  методист

КЗ «Великобурлуцький ЦДЮТ