Свято Холі - фестиваль фарб

Дата: 02.07.2019 16:37

З нагоди Дня молоді на площі біля будинку культури в смт Великий Бурлук пройшло яскраве і веселе свято Холі - фестиваль фарб, яке набирає популярності в усьому світі. Цей фестиваль походить з Індії, де символізує початок весни та пробудження життя і має релігійний та культовий підтекст. А для українців це – свято барв, радості та розваг.

По всій Україні, для того щоб розфарбувати світ навколо яскравими фарбами і емоціями, свято Холі організовує і проводить Дмитро Скуратов родом з міста Сарни, що на Рівненщині. За сприяння Великобурлуцької ОТГ фестиваль фарб вперше був проведений на Великобурлуччині.

Веселим і емоційним ведучим Костянтином Купіним для молодого покоління були проведені дискотека і цікаві конкурси, за участь в яких діти отримували в подарунок пакетики з різнокольоровою фарбою. А цю фарбу можна було або розкидати на себе і оточуючих, або зберегти до яскравого і видовищного феєрверку фарб. Добре накричавшись і подурівши, діти поверталися додому щасливі та різнокольорові!

На самому початку свята з нагоди Дня молоді Великобурлуцьким селищним головою В.Терещенко були відзначені подяками:

- за вагомий внесок у розвиток культури Великобурлуцької громади та учасники дитячого театрального колективу «Соняшник»: Божко Яніна Юріївна, Харламенко Ангеліна Сергіївна і Савченко Артем Юрійович;

- за успішний виступ і здобуття ІІ місця у фінальних змаганнях обласної спартакіади «Козацькі ігри» серед міст, районів, об’єднаних територіальних громад Харківської області Малихіну Станіславу Ігоревичу і Демченку Дмитру Миколайовичу.

Також подарунки отримали подружжя, які вже зараз можуть називатися багатодітними батьками, незважаючи на досить молодий вік: Олексій Петрович і Світлана Петрівна Рахільчук та Сергій Сергійович і Світлана Олександрівна Терещенко.

Свято продовжилося на танцювальному майданчику в парковій зоні дискотекою з живою музикою.