Екскурсія лідерів учнівського самоврядування до м. Києва та Верховної ради України

Дата: 26.11.2019 16:34

Протягом 2018/2019 начального року лідери ради старшокласників Великобурлуцької об’єднаної територіальної громади брали активну участь в Школі розвитку лідерів учнівського самоврядування, яка  проходила на базі Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Підсумком роботи у Школі лідерів став захист проектів. Лідери Великобурлуцької ОТГ Доля Тетяна (КЗ «Великобурлуцький ліцей») та  Байрамова Регіна   (КЗ «Першогнилицький ліцей»), захищали власний  екологічний проект «Сортування сміття шлях до покращення довкілля Великобурлуцької ОТГ». У травні місяці  Таня та Регіна були запрошені для нагородження    учасників Школи лідерів учнівського самоврядування міста Харкова та Харківської області,  де отримали дипломи  переможців конкурсу, та запрошення  на екскурсію до Верховної Ради України.

Довгоочікувана  екскурсійна подорож  лідерів  Харківської області, які стали переможцями обласного конкурсу проектів лідерів учнівського самоврядування в 2018/2019н.р.  відбулася з 17  по 19 листопада 2019 року. Під час поїздки лідерам Харківської області була проведена цікава та змістовна  екскурсія по місту Києву, залами Верховної Ради України та   вечірня подорож по річці Дніпро. Діти отримали масу незабутніх вражень.

Вельма Лариса,

методист КЗ «Великобурлуцький ЦДЮТ