Фольклорний ансамбль «Світанок» у гала-концерті переможців фестивалю «Кроковеє коло»

Дата: 22.05.2019 16:30

12 травня у м. Харкові, в Центральному парку Культури та відпочинку ім. М. Горького дитячий склад фольклорного ансамблю «Світанок» взяв участь у гала-концерті переможців XVIII-го відкритого обласного фестивалю традиційної народної культури „Кроковеє коло” для дітей та молоді. За участь у фестивалі фольклорний ансамбль «Світанок» отримав подяку у номінації «Фольклористично-етнографічні дійства», солодощі та запашний коровай. Тож вітаємо фольклорний ансамбль «Світанок» та її керівника Людмилу Вікторівну Баларьову з отриманими нагородами та бажаємо творчої наснаги і нових успіхів!

Також колектив КЗ «Великобурлуцький Будинок культури» та керівник фольклорного ансамблю «Світанок» разом з учасниками висловлює глибоку подяку усім хто допомагав у організації та перевезенні фольклорного ансамблю на гала-концерт переможців обласного фестивалю традиційної народної культури «Кроковеє коло»!