Церемонія вручення меморандумів про співпрацю громадам-партнерам 3-го раунду Програми «U-LEAD з Європою»

Дата: 19.02.2020 16:18

Великобурлуцький селищний голова Віктор Терещенко приймав участь в конференції «Наближаючи послуги», яка відбулася 18 лютого в Українському домі в м. Київ та зібрала понад 400 лідерів громад, керівників ЦНАП та експертів у сфері надання адміністративних послуг.

В рамках конференції відбулася церемонія вручення меморандумів про співпрацю 134 громадам-партнерам третього раунду Програми «U-LEAD з Європою», в тому числі Великобурлуцька селищна рада, за участі представників Уряду України, Представництва ЄС в Україні та керівництва U-LEAD.

Створення та модернізація в Україні належних ЦНАП є одним з двох ключових напрямків Програми «U-LEAD з Європою», яку фінансує Європейський Союз та його країни-члени Німеччина, Естонія, Данія, Польща та Швеція.

Фото з сайту https://decentralization.gov.ua/