Фестиваль «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують» у 2020 році

Дата: 04.06.2020 16:17

Протягом лютого – квітня 2020 року проходив Фестиваль «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують». Цей Фестиваль було організовано з метою задоволення потреб у професійній самореалізації працівників освіти Харківської області, обміну ефективним педагогічним досвідом і створення умов для співпраці наукових, методичних і педагогічних працівників. Положення про проведення Фестивалю «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують» схвалене науково-методичною радою Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти».

Тема Фестивалю цього року – «Медіаосвіта – актуальний компонент Нової української школи». Для участі зареєструвалися 1050 учасників-педагогів Харківщини за 24-ма номінаціями. Конкурсанти представили опис власного досвіду застосування інноваційних технологій, методів, форм і моделей організації освітнього процесу. Експертні комісії за кожною номінацією, відповідно до критеріїв оцінювання конкурсних матеріалів, визначили 465 кращих робіт, які відзначено дипломами І – ІІІ ступенів оргкомітету Фестивалю.

Від Великобурлуцької об’єднаної територіальної громади взяли участь у Фестивалі 6 педагогів. Приємно відзначити, що два педагоги стали призерами, що свідчить про високий рівень поданих матеріалів.

Божко Ніна Андріївна, вихователь Комунального закладу "Великобурлуцький заклад дошкільної освіти (ясла-садок) "Сонечко" Великобурлуцької селищної ради, номінація «Дошкільна освіта», опис власного досвіду «Пейзажне малювання рідного краю» - диплом ІІ ступеня.

Подус Ганна Миколаївна, практичний психолог Комунального закладу «Великобурлуцький ліцей Великобурлуцької селищної ради», номінація «Практична психологія та соціальна робота», опис власного досвіду «Медіаосвіта – актуальний компонент Нової української школи» - диплом ІІ ступеня.

Сподіваємося, що керівники та педагоги закладів освіти Великобурлуцької селищної ради в наступному році активізують роботу щодо участі у Фестивалі «добрих практик» освітян Харківщини.

Висловлюємо вдячність усім, хто поділився своїм досвідом за темою фестивалю. Вітаємо освітян - переможців!

Відділ освіти, культури, спорту та туризму
Великобурлуцької селищної ради