Новорічні подарунки

Дата: 20.12.2019 16:05

Кожна дитина очікує солодкий подарунок до Дня Святого Миколая. І саме з метою подарувати дітям свято, частинку радості, Великобурлуцькою селищною радою та виконавчим комітетом було прийнято рішення придбати солодкі подарунки для дітей з обмеженими можливостями, дітей, які перебувають під опікою, дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, які виховуються в прийомних сім'ях та будинках сімейного типу.

Напередодні Дня Святого Миколая 18 грудня Великобурлуцький селищний голова Віктор Терещенко завітав з подарунками до дитячих будинків сімейного типу, в прийомну сім’ю та до сім’ї, в якій проживає дитина з особливими потребами.

Діти наше майбутнє! І ми маємо завжди знаходити час, щоб подарувати дітлахам хвилинку радості та частинку незабутніх казкових вражень.