Відбулася перша сесія VIII скликання Великобурлуцької селищної ради

Дата: 04.12.2020 16:03

Сьогодні, 4 грудня 2020 року, відбулася перша сесія VIII скликання Великобурлуцької селищної ради Куп’янського району Харківської області.

Пленарне засідання сесії відкрила голова Великобурлуцької селищної територіальної виборчої комісії Наталія КУЦЕНКО, яка оголосила результати місцевих виборів 25 жовтня 2020 року.

Під час засідання  визнано повноваження Великобурлуцького  селищного голови  Віктора ТЕРЕЩЕНКА та депутатів новообраної ради, затверджено Регламент Великобурлуцької  селищної ради. Секретарем Великобурлуцької селищної ради було обрано Альону АРЕСТОВУ.

Депутати розглянули ряд питань, по кожному із яких прийняті відповідні рішення: затверджено склад постійних комісій, кількісний і персональний склад виконавчого комітету Великобурлуцької селищної ради, затверджено секретаря (керуючого справами) виконавчого комітету – Ганну КРЮК. Під час засідання першої сесії було утворено старостинські округи та затверджено старосту Гнилицького Першого старостинського округу- Миколу ВІЦОТУ, затверджено структуру апарату та виконавчих органів селищної ради та прийнято рішення про початок реорганізації сільських рад шляхом приєднання до Великобурлуцької селищної ради.