Новорічні виставки

Дата: 17.01.2020 16:02

З  19 грудня і до 15  січня у Комунальному закладі «Великобурлуцький центр дитячої та юнацької творчості Великобурлуцької селищної ради»  проходили  новорічні  виставки кращих робіт учнів закладів загальної середньої та вихованців КЗ «Великобурлуцький ЦДЮТ», такі як виставка  творчих робіт «Новорічна композиція» та виставка-конкурс «Різдвяна писанка». Такі виставки проводяться з метою:

-  пропаганди серед учнівської молоді руху за збереження хвойних дерев;

- розвитку творчої ініціативи та пізнавальної діяльності молоді;

- формування практичних умінь та навичок учнів з виготовлення новорічних подарунків, новорічно-різдвяних композицій, виробів які символізують та відображають новорічно-різдвяні дійства та  новорічно-різдвяну флористику;

- сприяння розвитку флористичного мистецва в України;

- популяризації писанкарства в громаді;

- духовного збагачення та виявлення загального рівня художньої підготовки

писанкарського мистецтва;

- пошуку та  підтримки обдарованої учнівської молоді.

На розгляд журі було подано  більше  50 робіт, кожна з яких вирізнялася своєю неповторністю та оригінальністю.

У  конкурсі творчих робіт «Новорічна композиція» переможці визначалися у двох номінаціях,  різних вікових категоріях  та розподілилися таким чином.

У номінації «Стилізована ялинка» серед учасників молодшої вікової категорії (6 – 9 років):

І місце - колектив вихованців   гуртка   «Моделювання іграшок-сувенірів»  КЗ «Великобурлуцький  ЦДЮТ»;

ІІ місце - Кравченко  Діана, учениця  КЗ «Великобурлуцький  ліцей»;

ІІІ місце - Корсун Діана, учениця  КЗ «Великобурлуцький  ліцей»;

У номінації «Стилізована ялинка» серед учасників старшої вікової категорії (10 – 15 років):

І місце – Ткаченко   Аріана, ученицю  КЗ «Першогнилицького  ліцей»;

ІІ місце - Байрамова   Ангеліна, учениця  КЗ «Першогнилицького  ліцей»;

ІІІ місце розділили  Ворошилова     Вікторія та  Шабратко  Діана, учениці    КЗ «Першогнилицького  ліцей»;

В номінації  «Новорічний сувенір» :

І місце - колектив дошкільного підрозділу «Капітошка» КЗ Першогнилицький  ліцей»;

ІІ місце розділили  Черняк  Вікторія, учениця  КЗ «Площанський  ліцей»  та Білий   Святослав, учень  КЗ «Великобурлуцький  ліцей»;

ІІІ місце - колектив учнів 3-го класу,  КЗ «Площанський  ліцей»;

В номінації  «Новорічний кошик»:

І місце - Михайлюченко  Катерина, учениця  КЗ «Великобурлуцький  ліцей»;

ІІ місце - Суменкову  Елеонора, учениця  КЗ «Великобурлуцький  ліцей»;

ІІІ місце - Горбушину  Анна, учениця  КЗ «Великобурлуцький  ліцей»;

В номінації  «Новорічна композиція»:

І місце - Канівець   Ангеліна, учениця  КЗ «Великобурлуцький  ліцей»;

ІІ місце розділили Єфіменко  Дар'я, та Бульба   Артема учні  КЗ «Великобурлуцький  ліцей»;

ІІІ місце розділили Доля  Юлія та Доля Захар учні  КЗ «Великобурлуцький  ліцей».

У   виставці-конкурсі «Різдвяна писанка» переможці визначалися  у  двох номінаціях  та розподілилися таким чином:

В номінації  «Краща різдвяна писанка»:

І місце - колектив дошкільного підрозділу «Капітошка»  КЗ «Першогнилицький  ліцей»;

ІІ місце - Титаренко  Анастасія,  Снісар     Владислав та  Сіренко   Артем учні КЗ «Великобурлуцький  ліцей»;

ІІІ місце розділили Качанов Ілля,  Гайдук   Михайло та Васильєва Ангеліна, учні КЗ «Великобурлуцький  ліцей».

В номінації  «Краща різдвяна композиція»:

І місце - Шитік Ірину,  учениця   КЗ «Великобурлуцький  ліцей»;

ІІ місце - Ревунов Олександр, учень КЗ «Великобурлуцький  ліцей»;

ІІІ місце розділили Кривель    Маргарита та Митник Станіслав  учні  КЗ «Великобурлуцький  ліцей».

Подякою за активну участь у виставці-конкурсі «Різдвяна писанка» відзначена Сіренко Ольга, учениця   КЗ «Великобурлуцький  ліцей».

27 грудня  2019 року  виставка експонувалася  в  Комунальному закладі «Великобурлуцький Будинок культури», її малим змогу побачити всі хто завітав до  Будинку культури на новорічне свято «Ми з казкою йдемо у Новий рік».

Лариса Вельма,  методист

КЗ «Великобурлуцький ЦДЮТ