Відбулись громадські слухання та обговорення нового генерального плану селища міського типу Великий Бурлук

Дата: 15.12.2020 15:59

Виконуючи норми статей 19 та 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», 15 грудня 2020 року відбулись громадські слухання та обговорення нового генерального плану селища міського типу Великий Бурлук.

Генеральний план населеного пункту є основним видом містобудівної документації на місцевому рівні, призначеної для обґрунтування довгострокової стратегії планування та забудови території населеного пункту.Тому представити принципові напрямки подальшого розвитку, планування, забудови та іншого використання території населеного пункту приїхали його розробники - представники проектного приватного підприємства ПП «Земстройпроект» директор Покотило А.М. та архітектор проекту Зенич Т.Р. До складу генерального плану села також увійшов план зонування території всього населеного пункту.

Новий генплан буде вважатись дійсним після дотримання процедури його погодження, згідно чинного законодавства, а саме отримання позитивних висновків обласних служб, розгляду на містобудівній раді при Департаменті містобудування та архітектури облдержадміністрації, після його затвердження на сесії селищної ради.

Фото без опису.