Земельний аукціон

Дата: 20.01.2021 15:56

19.02.2021  відбудеться земельний аукціон № 31023 Харківська область, Великобурлуцький район, Великобурлуцька селищна рада

Місце проведення земельних торгів : Харківська область, Великобурлуцький район, смт.Великий Бурлук, вул.Центральна, буд.40, Великобурлуцька селищна рада (актова зала), (дата проведення земельних торгів - 19 лютого 2021р.), (реєстрація учасників закінчується о 10:40), (час проведення земельних торгів - 11:00). На земельному аукціоні продається право оренди на 2 земельні ділянки з цільовим призначенням (для ведення товарного сільськогосподарського виробництва).

Ознайомитися з детальнішою інформацією земельного аукціону №31023 можливо на офіційному сайті Держгеокадастру http://torgy.land.gov.ua/auction/lots/ 20513 або  у  виконавця земельних торгів — ТОВ “Земстройпроект” за телефонами 050-343-28-31;     050-400-99-24