Церемонія нагородження талановитої молоді

Дата: 21.08.2020 15:51

21 серпня в глядацькій залі Великобурлуцького Будинку культури відбулася урочиста церемонія нагородження талановитої молоді.

На початку заходу було презентовано відеоролики учасників конкурсу «Моя громада – моє майбутнє», який був оголошений Великобурлуцькою бібліотекою для дітей з нагоди відзначення дня Великобурлуцької територіальної громади. Переможці конкурсу були визначені за результатами голосування в мережі Фейсбук:
ІІІ-місце Ніконенко Нікіта
ІІ – місце Мітлевич Анастасія
І – місце Скидан Вікторія.

Великобурлуцький селищний голова Віктор Терещенко вручив учасникам дипломи та подарунки.

Пам’ятні сувеніри від селищної ради та сертифікати від Харківської обласної бібліотеки для дітей отримали Кривошеєва Софія і Куценко Вікторія, які вийшли в ІІІ тур Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач 2020».

Відзначені дипломами за участь у лауреати фестивалю української культури «Харківський обласний творчий фестиваль «Молоді таланти Харківщини» Аліпова Аліса, Лузан Еміліанна, Корсун Ірина і переможць фестивалю Гонтар Діана.

Пишаємося талантами нашої громади, вашими перемогами, успіхами та досягненнями. Ви – наше майбутнє!

Пам’ятні подарунки отримали учасників онлайн концерту-привітання до Дня Незалежності та дня Великобурлуцької територіальної громади Олександр Попов, Олена Будніченко, Євгенія Хруставчук, Анастасія Кравченко, Станіслав Кравченко, Вікторія Бульба, Дмитро Андрущенко, Хоровий колектив «Чисті Криниці», Ансамбль «Червона Калина» Канівцевського сільського клубу.

Щиро дякуємо за активну участь в різноманітних заходах.