Чергове засідання сесії Великобурлуцької селищної ради

Дата: 24.03.2020 15:44

24 березня 2020 року на черговому засіданні 31 сесії Великобурлуцької селищної ради сьомого скликання затверджено Програму створення та використання місцевого матеріального резерву для здійснення заходів, спрямованих на запобігання і ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій та надання термінової допомоги постраждалому населенню на 2020 рік. Обсяг фінансування становить 350 тис. грн. Ці кошти будуть спрямовані на придбання засобів індивідуального захисту, антисептичних та дезінфекційних засобів, матеріалів та спорядження. Перелік таких засобів сформований за заявками КНП «Великобурлуцький центр ПМСД», КНП «Великобурлуцька ЦРЛ», Великобурлуцького відділення поліції Вовчанського відділу поліції ГУНП в Харківській області, Великобурлуцького районного сектору ГУ ДСНС України в Харківській області та Великобурлуцького районного лабораторного відділення Вовчанської міжрайонної філії ДУ «Харківський обласний лабораторний центр МОЗ України». Зокрема, ці засоби можуть бути використані працівниками відповідних підрозділів і служб у вогнищах коронавірусної інфекції та запобігання поширення респіраторної хвороби.

В ході засідання також були прийняті рішення про внесення змін до:

- Великобурлуцького селищного бюджету на 2020 рік;
- Програми по поновленню мереж, споруд водопостачання і водовідведення та ремонтно-технічної бази КВКП «Водоканал» на 2020 рік;
- Програми благоустрою населених пунктів Великобурлуцької селищної ради на 2020 рік.

Розглянуто земельні питання, а також затверджено програми розроблення генеральних планів та планів зонування території с. Горяне та с. Жуків Яр.